Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    06:05-08:25
    Nova Cinema
    Strom snů (1994)
    Dobrodružný / Drama

    Někdy se zdá, že události v našich vzpomínkách jsou jasnější, hřejivější a mají jakoby pomalejší tempo. Stu (Elijah Wood) a Lidia (Lexi Randall) Simmonsovi si s pomocí…

  • poster
    11:20-13:35
    Barrandov
    Krimi / Akční

    Komisař Rizzo přezdívaný Velká noha odmítá nosit zbraň. V boji proti zločinu si vystačí se svými pěstmi, díky nimž si získal respekt celého neapolského podsvětí. Avšak…

  • poster
    14:05-15:30
    ČT1
    Drama / Romantický

    Příběh šestašedesátiletého Karla Pluhaře je příběhem stárnoucího člověka, příběh komorního, niterného účtování a zamyšlení nad životem. Karel Pluhař žije v početné…

  • poster
    14:25-16:05
    Nova Cinema
    Mravenec Z (1998)
    Animovaný / Dobrodružný

    Animovaná dobrodružná komedie ze světa hmyzu MravenecZ se může pochlubit pozoruhodnými vizuálními efekty, originalitou a vtipem, jimiž si získala publikum i kritiky.…

  • poster
    14:50-16:45
    Prima
    Komedie / Romantický

    Na lučínský zámek se sjede místní honorace, aby se zúčastnila dražby hraběcího majetku, kterou organizuje notář dr. Jan Karas. Nejvíce zájmu vzbudí portrét sličné…

  • poster
    15:35-17:50
    Prima Cool
    Drama / Akční

    Havárie letadla v mrazivé divočině Aljašky postaví proti sobě intelektuála a miliardář Charlese Morse a sebevědomého módního fotografa Roberta Creena v brutálním boji o…

  • poster
    16:35-19:30
    Nova
    Karate Kid (2010)
    Akční / Drama

    Hlavní hrdina filmu Karate Kid, dvanáctiletý Dre Parker (Jaden Smith) mohl klidně být tím nejpopulárnějším klukem v celém Detroitu, ale poté, co je oba kariéra jeho…

  • poster
    20:00-22:30
    Nova Cinema
    Akční / Drama

    V akčním snímku z blízké budoucnosti Ocelová pěst představuje Hugh Jackman Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí…

  • poster
    20:00-22:20
    Prima Cool
    Komedie / Krimi

    Narazí-li kosa na kámen, lítají jiskry široko daleko. Není sice příliš jasné, kdo v případě těch dvou géniů - tedy vrchního inspektora Clouseaua a jeho bývalého…

  • poster
    20:20-23:05
    Nova
    Dobrodružný / Akční

    Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život…

  • poster
    21:10-22:44
    ČT1
    Krimi / Komedie

    Za ranního šera je v Praze ve Vltavě nalezena mrtvola kasaře Toufara se zabodnutým nožem v zádech. Inspektoři Bouše a Brůžek navštíví jeho milenku, prostitutku Annu…

  • poster
    21:35-23:35
    ČT2
    Mysteriózní / Akční

    Idealistickou agentku FBI (Emily Blunt) pověří důstojník elitní vládní operační skupiny (Josh Brolin), aby v příhraniční oblasti mezi USA a Mexikem, kde neplatí žádné…

  • poster
    22:45-00:45
    ČT1
    Drama / Historický

    V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní…

  • poster
    23:35-01:50
    ČT2
    Drama / Válečný

    Drama z druhé světové války líčí hrdinské činy pařížského gangu Manouchian – skupiny židovských přistěhovalců, kteří v rámci francouzského odboje bojovali proti…

  • poster
    00:10-02:10
    Nova Cinema
    Akční / Krimi

    Brianovi se konečně podaří stát se členem party vedené Dominicem, který je doslova blázen do nelegálních závodů, pořádaných většinou v noci na periférii Los Angeles. Je…

  • poster
    02:10-04:10
    Nova Cinema
    Komedie / Fantasy

    Velmi volná adaptace knihy Johna Updikea, která se na příběhu tří osamělých žen zamýšlí nad vztahy mezi oběma pohlavími. Snímek v sobě spojuje prvky bizarní komedie,…

TV program - sobota 23.2.

  • 04:05

    05:05

    Novashopping

    06:05

    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)
    Animovaný / Komedie

    06:20

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (E17)
    Animovaný / Komedie

    06:45

    Looney Tunes: Úžasná show (TV seriál) (2011) (E18)
    Animovaný / Komedie

    07:10

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E88)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:35

    My z Kačerova (TV seriál) (1987) (E89)
    Animovaný / Dobrodružný

    08:00

    Show Toma a Jerryho (TV seriál) (2014) (E12)
    Animovaný / Komedie

    08:20

    Krok za krokem - Což takhle miminko (epizoda) (1994) (S04E07)

    08:45

    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)
    Hudební / Soutěžní

    10:50

    Koření (TV pořad) (2005)
    Publicistický

    11:45

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    12:25

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:05

    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    13:20

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    14:30

    Dům naruby (2003)
    Komedie

    16:35

    Karate Kid (2010)
    Akční / Drama

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)
    Dobrodružný / Akční

    23:05

    Tohle je ráj (2012)
    Komedie

    00:45

    Dům naruby (2003)
    Komedie

    02:30

    Volejte Novu (TV pořad) (2003)
    Talk-show

    03:00

    Krok za krokem - Což takhle miminko (epizoda) (1994) (S04E07)

    03:25

    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    04:00

  • 04:20

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    06:40

    Ben 10 (TV seriál) (2016) (E32)
    Animovaný / Akční

    06:55

    Transformers (TV seriál) (2014) (S4E18)
    Animovaný / Akční

    07:20

    M*A*S*H - Kdo se směje naposled (epizoda) (1977) (S06E04)

    07:55

    M*A*S*H - Válka nervů (epizoda) (1977) (S06E05)

    08:25

    M*A*S*H - Winchesterovy nahrávky (epizoda) (1977) (S06E06)

    08:55

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    10:15

    M*A*S*H - Světlo, které zhaslo (epizoda) (1977) (S06E07)

    10:45

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    11:45

    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    13:25

    Česko Slovensko má talent 7 (TV pořad) (2018)
    Reality-TV / Soutěžní

    14:50

    Dívka v modrém (1939)
    Komedie / Romantický

    16:45

    Lepší teď než nikdy (2014)
    Komedie / Drama

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Padesátka (2015)
    Komedie

    22:20

    Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)
    Dobrodružný / Akční

    00:20

    Zákon ulice (2007)
    Akční / Thriller

    02:15

    06:25

  • 04:55

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    05:20

    Sváteční slovo (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    06:00

    Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    06:25

    Polopatě (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    07:20

    Německé pohádky (TV seriál) (1973)
    Pohádka

    07:30

    Hádavá pohádka (TV film) (1969)
    Pohádka

    08:10

    Gejzír (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    08:40

    Durrellovi - Epizoda 2 (epizoda) (2017) (S02E02)

    09:25

    Columbo - Zapomenutá dáma (epizoda) (1975)
    Krimi / Drama

    11:05

    Všechnopárty (TV pořad) (2005)
    Talk-show

    12:00

    Z metropole (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    12:25

    Hoby naší doby (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    12:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    13:00

    Zprávy

    13:05

    Probuzená skála (TV film) (2003)
    Pohádka

    14:05

    Romeo a Julie na konci listopadu (TV film) (1971)
    Drama / Romantický

    15:30

    Galashow 60 (TV pořad) (2013)
    Publicistický / Talk-show

    17:00

    17:55

    Kočka není pes (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:25

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:45

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    Tajemství těla (TV pořad) (2017)
    Komedie

    21:10

    Pěnička a Paraplíčko (1970)
    Krimi / Komedie

    22:44

    Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

    22:45

    Bitva o Hill 60 (2010)
    Drama / Historický

    00:45

    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)
    Talk-show / Komedie

    01:15

    Na forbíně TM (TV pořad) (2012)
    Talk-show

    01:55

    Zahrada je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    02:15

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    03:50

    Chalupa je hra (TV pořad) (2008)
    Publicistický

    04:15

  • 04:05

    Na moll (TV seriál) (2002)
    Hudební / Publicistický

    04:50

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:15

    Dvaasedmdesát jmen české historie (TV seriál) (2008)
    Dokumentární / Životopisný

    05:30

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    06:05

    Andy a dobrodružství v pravěku (TV seriál) (2016)
    Rodinný / Dobrodružný

    06:20

    Můj mazlíček a já (TV seriál) (2014)
    Rodinný

    06:35

    Novinky z přírody (TV seriál) (2015)
    Dokumentární / Rodinný

    06:45

    Franklin a Přátelé (TV seriál) (2010)
    Animovaný

    07:05

    Garfieldova show (TV seriál) (2008)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    Méďa a lumíci (TV seriál) (2016)
    Animovaný / Komedie

    07:30

    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)
    Rodinný

    09:00

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    09:25

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    09:55

    Alpami nejen za sněhem (TV seriál) (2018) (E7)
    Dokumentární / Sportovní

    11:05

    Babylon (TV pořad) (2000)
    Publicistický

    11:35

    Deset století architektury (TV seriál) (1997)
    Dokumentární

    11:50

    Biatlon: ME 2019 Bělorusko

    13:50

    Krásy evropského pobřeží (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    13:55

    Z džungle do džungle (1997)
    Komedie / Rodinný

    15:40

    Krajinou domova - Orchidejové hory (epizoda) (2014) (S01E06)

    16:10

    Tajný život psů (TV film) (2013)
    Dokumentární

    16:55

    Země z ptačí perspektivy (TV seriál) (2011) (E1)
    Dokumentární / Dobrodružný

    17:50

    Uruguay, prostá krása (TV film) (2018)
    Dokumentární

    18:45

    Rákosníček a jeho rybník (TV seriál) (1983)
    Animovaný / Pohádka

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Babylon Berlín - Epizoda 3 (epizoda) (2017) (S02E03)
    Krimi / Drama

    20:45

    Babylon Berlín - Epizoda 4 (epizoda) (2017) (S02E04)
    Krimi / Drama

    21:35

    Sicario: Nájemný vrah (2015)
    Mysteriózní / Akční

    23:35

    Armáda zločinu (2009)
    Drama / Válečný

    01:50

    Den D – přistání (TV film) (2014)
    Dokumentární / Historický

    03:10

    Pevnosti (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    03:30

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:50

    Ta naša kapela (TV pořad) (2006)
    Hudební

    04:20

  • 04:50

    Extrémní sporty (TV seriál) (2014) (E23)
    Dokumentární / Sportovní

    05:35

    Animáček

    06:55

    Úžasná zvířata (TV seriál) (2009) (E28)
    Dokumentární

    07:30

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    10:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    10:10

    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997) (E24)
    Mysteriózní / Thriller

    11:20

    Policajt drábem (1973)
    Krimi / Akční

    13:35

    Big Ben - Sladké pokušení (TV film) (2004)
    Krimi

    15:50

    Cabaret (TV pořad) (2017)
    Hudební

    17:10

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:05

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:35

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:50

    Cabaret (TV pořad) (2017)
    Hudební

    22:05

    Katie Fforde: Léčitelka koní (TV film) (2012)
    Drama / Romantický

    00:10

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    01:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    01:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    02:05

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    03:00

    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)
    Komedie / Soutěžní

    04:50

  • 05:35

    Nová cestománie (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    06:05

    Strom snů (1994)
    Dobrodružný / Drama

    08:25

    Mentalista - Tajemná žena (epizoda) (2009) (S01E21)

    09:20

    Mentalista - Pokrevní bratři (epizoda) (2009) (S01E22)

    11:15

    12:10

    Teleshopping

    12:40

    Kněz je poděs (2007)
    Komedie / Romantický

    14:25

    Mravenec Z (1998)
    Animovaný / Dobrodružný

    16:05

    Čarodějky (1990)
    Fantasy / Rodinný

    17:55

    Sami v poušti (1993)
    Rodinný / Dobrodružný

    20:00

    Ocelová pěst (2011)
    Akční / Drama

    22:30

    Bulšit (2001)
    Komedie

    00:10

    Rychle a zběsile (2001)
    Akční / Krimi

    02:10

    Čarodějky z Eastwicku (1987)
    Komedie / Fantasy

    04:10

  • 04:00

    Mistr popravčí - Modla (epizoda) (2015) (E03)

    06:30

    12 opic - Bratři (epizoda) (2017) (S03E04)

    07:10

    Letopisy rodu Shannara - Amberle (epizoda) (2017) (S02E08)
    Dobrodružný / Fantasy

    08:05

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:20

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E13)
    Dobrodružný / Soutěžní

    10:20

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E14)
    Dobrodružný / Soutěžní

    11:30

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    12:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    12:35

    Futurama - Mlčení cvakátek (epizoda) (2011) (S06E14)

    13:05

    Simpsonovi - Požírač srdcí (epizoda) (2005) (S16E17)

    13:35

    Simpsonovi - Springfield hledá ministar (epizoda) (2005) (S16E18)

    13:55

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    14:05

    Simpsonovi - Díkybohu je den zkázy (epizoda) (2005) (S16E19)

    14:35

    Simpsonovi - Domov daleko od Homera (epizoda) (2005) (S16E20)

    15:05

    Futurama - Malý kabelový kabaret (epizoda) (2010) (S06E21)

    15:25

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    15:35

    Na ostří nože (1997)
    Drama / Akční

    17:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    17:55

    Simpsonovi - Otec, syn a host svatý (epizoda) (2005) (S16E21)

    18:30

    Simpsonovi - Ohňostroj oddanosti (epizoda) (2005) (S17E01)

    18:55

    19:30

    Simpsonovi - Milhouse z písku a mlhy (epizoda) (2005) (S17E03)

    19:50

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:00

    Růžový panter znovu zasahuje (1976)
    Komedie / Krimi

    22:20

    Max Payne (2008)
    Akční / Krimi

    00:30

    Berlínská mise - Návrat ke kořenům (epizoda) (2016) (S01E03)

    01:35

    Re-Play (TV pořad) (2009)
    Publicistický

    02:05

    COOL Esport (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    02:30

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E13)
    Dobrodružný / Soutěžní

    03:20

    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998) (S2E14)
    Dobrodružný / Soutěžní

    04:15

  • 04:00

    Raymonda má každý rád - Patrola (epizoda) (1998) (S02E17)

    04:25

    Ohnivý kuře - Nový ředitel (epizoda) (2017) (S03E38)
    Komedie

    06:55

    07:25

    Raymonda má každý rád - Hodné dívky (epizoda) (1998) (S02E19)

    07:55

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (E13)
    Reality-TV / Dokumentární

    08:55

    Ohnivý kuře pod pokličkou (TV pořad) (2016)
    Reality-TV

    09:35

    Ohnivý kuře - Nejlepší kámoška (epizoda) (2017) (S03E39)

    10:50

    Receptář prima nápadů (TV pořad) (2001)
    Publicistický

    11:35

    Jak se staví sen (TV pořad) (2007)
    Reality-TV

    12:25

    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003) (S9E1)
    Reality-TV / Dokumentární

    13:25

    McLeodovy dcery - Divocí hřebci (epizoda) (2001) (S01E08)

    14:20

    McLeodovy dcery - Na číhané (epizoda) (2001) (S01E09)

    15:10

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S2E28)
    Drama / Mysteriózní

    16:15

    McLeodovy dcery - Na dně (epizoda) (2001) (S01E10)

    17:05

    McLeodovy dcery - Sladkých 18 (epizoda) (2001) (S01E11)

    18:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E40)
    Telenovela / Drama

    19:00

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E41)
    Telenovela / Drama

    20:00

    Děsivé probuzení (2015)
    Thriller

    21:55

    Grand Hotel (TV seriál) (2011) (S3E1)
    Drama / Mysteriózní

    22:55

    Chirurgové - Konec snění (epizoda) (2015) (S11E16)

    23:50

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E40)
    Telenovela / Drama

    00:45

    Má tlustá Valentýna (TV seriál) (2002) (E41)
    Telenovela / Drama

    01:35

    Děsivé probuzení (2015)
    Thriller

    03:15

    03:40

    Raymonda má každý rád - Hodné dívky (epizoda) (1998) (S02E19)

    04:00

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace